LIGHTING / Table lamps / Desk lamp 12189077
nr 1218 9077
DESK LAMP
LUXO 1001. Height: ca 57-96cm, wear.
LUXO 1001. Höjd: ca 57-96cm
Condition: slitage
SEK 350
Monday November 19 2018
at 19:47:46
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)
- Thema-auction
Nov 19
Retro (50/60-tal)
Read more about Retro (50/60-tal)